Amerykańska telewizja odwiedziła Krasin | wideo

FlavorOfPolandKochani! Pamiętacie odwiedziny telewizji amerykańskiej w Polsce? Otóż, właśnie ruszyła ich strona, a na niej znajdziecie przepis na PSTRĄGA W ŚMIETANIE z naszym białym kawiorem czyli Perły Afrodyty z Krasina w USA! Tu jest zapowiedź filmowa, zobaczcie jak nas widzą kulinarnie link.  

Tym czasem tak napisali na swoim Fanpage, a my ze swojej strony dziękujemy Flavor of Poland za odwiedziny, to była wspaniała kulinarna podróż, choć nie tylko. Już nie możemy się doczekać odcinka z  Warmii i Mazur, czyli ryby, raki i...ślimaki z Krasina!


"Zapraszamy do odwiedzenia strony www.flavorofpoland.com, aby zobaczyć podgląd odcinków, uzyskać nasze przepisy i dowiedzieć się więcej o #Polsce! W tym miejscu możesz także sprawdzić listę amerykańskich kanałów telewizji publicznej emitujących program! Pojawiają się na ruchomym szarym pasku u dołu strony głównej. Wielu z was wyraziło chęć zaplanowania programu dla swoich stacji. Inforomujemy, że współpracujemy z naszymi partnerami w APT / PBS, aby nadać program w USA. Jeśli jeszcze nie widziałeś swojego miasta, województwa i stacji, nie zwlekaj! Jest bardzo duża szansa, że nadejdzie wkrótce! W międzyczasie odwiedź stronę flavofpoland.com, aby dowiedzieć się więcej o programie i naszym pięknym kraju. Zapowiedzi i przepisy na pierwsze 6 odcinków są dostępne, a pozostałe 7 zostaną wkrótce opublikowane!"

Miłego przeglądania!

____________

Foto: zrzut strona www.flavorofpoland.com

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa ⚘ SKLEP online 24 H  - https://kremslimaka.pl/sklep/