Ślimaki w słoiku do dobrej zimnej wódeczki...

slimaki w sloiku Snails GardenHej! Pytacie nas o słoiczki do dobrej zimnej wódeczki...Robimy na zamówienie, min 10 słoików. Cena sztuki 25 PLN. Ślimaki śródziemnomorskie - Cornu aspersum aspersum 220 g / ilość ślimaków: pakowane do pełna - mięso ślimaka tzw. tuszku - filety BIO - Bez konserwantów i barwników! Zamówienia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Bistro Ślimaka jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Dziedzictwo Kulinarne Europy! Jedyna hodowla ślimaków w Polsce, która spełniła wymogi i należy do sieci dziedzictwa.

Od 2003 roku staramy się łączyć tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością! Warmia Mazury!

_________________
Zamówienia również w sklepie online Sklep Ślimaka

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie