Rezerwacje grupowe

 Grzegorz Skalmowski - Pan Ślimak poleca! 

c_162_145_16777215_00_images_news_2021_10_09_Grzegorz_Skalmowski_Pan_Slimak.jpgPragnę z dumą poinformować, że całorocznie spotkacie nas w nowej restauracji - pizzerii "VAGABONDO" na Starym Mieście w Elblagu - Wigilijna 12. To jedyna restauracja w Polsce, które serwuje ślimaki SNAILS GARDEN całorocznie! Generalnie według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Mam nadzieje, że to miejsce na kulinarnej mapie Polski, takie już jest w Państwa sercach, a jak jeszcze nie -  to tylko kwestia czasu :)
 
 Zapraszam koniecznie na degustację ŚLIMAKÓW lokalnych do KRAINY ŚLIMAKA
ELBLĄG  - Restauracja Vagabondo na Starym Mieście Wigilijna 12 !
 
 

Tym czasem polecam krótką zapowiedź filmu "Ślimaki" - szkoły Andrzeja Wajdy, który zdobył wiele nagród na całym świecie i był nagrywany na naszej farmię ślimaków Snails Garden. Polecamy również nasze kosmetyki, jako nowość!

 

Piękno płynące wprost z natury. Kremy, balsamy i serum do pielęgnacji skóry SnailsGarden® to idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie najwyższą jakość składników pochodzących z naszych rodzinnych farm ślimaków. Nie sposób doszukiwać się w nich sztucznych wypełniaczy lub szkodliwych składników, co potwierdzają certyfikaty EKO.

___________________
https://kremslimaka.pl/sklep/Na foto: Farma ślimaków Snails Garden
 301633724 5471190739661566 1254200935605166219 n degustacja_-_Bistro_Slimaka.jpg EkoFarma Snails Garden Bistro Slimaka Krasin posiadłość z góry Kopia Kraina Ślimaka slimaki snails garden 

 

 

 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa ⚘ SKLEP online 24 H  - https://kremslimaka.pl/sklep/