Przedłużamy cykl szkoleń - hodowla ślimaków

Farma slimakow Snails GardenPodobno po 15 latach coś tam wiemy, ale czy uważamy się za liderów...dalecy jesteśmy od takich określeń. Jedno Wam natomiast możemy obiecać ...po naszych szkoleniach...wszystko staje się jasne. Nasza strona jest na bieżąco aktualizowana, a nasze referencje znajdziecie tutaj.  Wyszkoliliśmy hodowców od Grudziądza, Opola, Konina czy Elbląga. Jako jedyna firma w Polsce, zostaliśmy wybrani do prowadzania szkoleń na zlecenie Centrum Doradztwa Rolniczego.

Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję osobiście obejrzeć dobrze przystosowane miejsce do produkcji i zobaczyć ślimaka w każdym stadium. Dzięki temu przekonacie się, jak ciekawa jest praca polegająca na hodowli ślimaków. Dowiecie się także, że nie jest to praca łatwa i lekka, lecz wymagająca wiedzy, czasu i zaangażowania.

Wszystkim uczestnikom szkolenia, chcielibyśmy uczciwie przedstawić zalety i wady hodowli ślimaków. Mamy nadzieję, że wiedza, którą Państwo zdobędą podczas szkolenia, pozwoli na podjęcie właściwej decyzji - zaangażowanie się w hodowlę lub rezygnację z prowadzenia działalności tego typu.

Szkolenie składa się z dwóch części.

Część pierwsza : Teoria

Podczas teoretycznej części szkolenia poznają Państwo produkt i jego specyfikę, otrzymają informacje niezbędne do rozpoczęcia hodowli, zdobędą wiedzę z zakresu przygotowania ziemi pod hodowlę, pomieszczeń do reprodukcji, systemów wentylacji i nawadniania, i wiele innych cennych wskazówek niezbędnych przy produkcji ślimaków.

Część druga : Wizytacja

Oczywiście sama teoria to nie wszystko, tym bardziej, że ślimak hodowlany jest produktem szczególnym, który wymaga ścisłego przestrzegania zasad weterynaryjnych. Dlatego też druga część szkolenia, to zajęcia praktyczne na farmie ślimaków podczas reprodukcji ślimaków na żywo.

Certyfikat szkolenia hodowla slimakowDodatkowe zalety szkolenia

Jeśli podejmą Państwo wyzwanie i postanowią rozpocząć hodowlę, dodatkową zaletą szkolenia będzie - oprócz wiadomości i materiałów szkoleniowych, które wliczone są w cenę - otrzymanie specjalnego numeru telefonu "POGOTOWIE". Jest to numer, pod którym będą Państwo mogli skontaktować się z doświadczonym hodowcą i uzyskać pomoc w nagłych przypadkach i sytuacjach kryzysowych, czyli abonament na I rok hodowli !!!

Zbyt ślimaków żywych

Pytanie stare jak świat, nie sztuką jest wyhodować, ale gdzie to sprzedać? Otóż, sztuką jest sama hodowla ślimaków na klasę I ( tylko taka jest eksportowana) i tego Was nauczymy. Wskażemy, sprawdzone skupy ślimaków przez nas - bez pośredników!!!

Grzegorz Skalmowski SnailsGardenUwaga! Spotkanie jest zawsze prowadzone w formie dyskusji. W trakcie szkolenia będą udzielane odpowiedzi na pytania uczestników oraz omawiane konkretne przypadki inwestycji.

Zapisz się na najbliższe spotkanie: Szkolenie / konsultacje indywidualne w sprawie hodowli ślimaków dla przyszłych hodowców. Prowadzący Snails Garden Grzegorz Skalmowski . Umów spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / tel: 660 512 199

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie