sprzedam ziemie z budynkami produkcja przetwornia jest dotacja

Posiadłość gastronomiczno produkcyjna. Produkcja HoReCA od gastro po kosmetyki. Opłaty roczne. Ok 350 zł za 2 hektary. Gastro, ogródek i produkcja HoReCa od dań gotowych, mrożonki po kosmetyki.

To tylko jedne z pomysłów do wykorzystania. Pilna sprzedaż. Oferujemy pomoc w prowadzeniu działalności, ewnetulanie wprowadznia nowego pomysłu na rynek.

Budynki i działka jest do odtworzenia, zdjęcia są sprzed 2 lat. W tej chwili należy odnowić obiekty i ogarnąć ziemię.

W skład nieruchomości wchodzą:

  • Działka nr 66 o pow. 8 800 m2
  • Działka nr 69/2 o pow. 9 622 m2
    zabudowane budynkami: produkcyjno-magazynowy, magazyny, bistro, hydrofornia
  • Ogólna powierzchnia zabudowy wynosi 4 667 m2

Cena wywoławcza 1 809 000,0 zł (słownie: jeden milion osiemset dziewięć tysięcy złotych)

Link do ogłoszenia https://www.szukam-inwestora.com/oferty/65619-kultowe-miejsce-w-polsce-posiadlosc-ziemia-produkcja-hale-chlodnie-gastronomia

Zainwestuj w przyszłość w zgodzie z naturą i połącz cisze w niedalekiej odległości od miasta i turystycznej atrakcji.

Nieruchomość Krasin, znajdującej się parę minut drogi od Kanału Elbląskiego - ostatni operator szacunkowy pochodzi z 2021 roku. Przez ten cały czas inwestowaliśmy, większość obiektów zakończyliśmy budowę w 2018 rok. Modernizacja i rozbudowa obiektu nr 1 pod ubojnię i przetwórnie sektora akwakultury - (zezwolenie eksportowe UE). Zgłoszenie, produkcja kosmetyków 2019r. Natomiast doszedł jeszcze punkt gastronomiczny w 2017r. pod turystów Kanału Elbląskiego.

Przy obecnie wypracowanym i kultowym już koncepcie, oferujemy pomoc, pełne know how, strony www, social media, google maps.

Operator szacunkowy, opis poszczególnych obiektów i wszelkie pozwolenia i certyfikaty na produkcję - przetwórstwo HoReCa i gastronomię do wglądu. Budynki mają wyposażone biura i hale (meble), chłodnie, mroźnie, magazyny, dodatkowe wiaty, kotłownia OC (ogrzewanie podłogowe) i piec na ropę. Kamery online zewnętrzne i wewnętrzne, alarm, ochrona do odtworzenia.

Położenie działki i wielkość obiektu daje przyszłemu inwestorowi duże możliwości rozwojowe pod kątem turystycznym i produkcyjnym. Posiadłość znajduje się w bliskiej odległości (ok. 7 minut drogi) od jedynej atrakcji turystycznej na świecie na Warmii i Mazurach Zachodnich, gdzie sezonowo odwiedza atrakcję ok. 200 tys. turystów, w tym zakresie są podpisane umowy na współpracę z żeglugą lądową i wymianę turystów - rejsy Statkiem po Trawie.

Od strony wykorzystania obiektów pod kątem produkcyjnym, bliskie położenie trasy szybkiego ruchu S7 (ok. 7 minut drogi) daje doskonałe możliwości logistyczne.

 

 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa ⚘ SKLEP online 24 H  - https://kremslimaka.pl/sklep/