Czy wiesz, że Warmię i Mazury możesz odkrywać nie tylko latem? Z lądu, wody a może ✈? Aktywnie czy kulturalnie? Solo, czy z rodziną lub kulinarnie...☝? Cokolwiek nie wybierzesz zawsze zachowasz najpiękniejsze wspomnienia!!! Mazury.travel #MazuryZachodnie #KrainaŚlimaka

Zainwestuj w przyszłość w zgodzie z naturą i połącz cisze w niedalekiej odległości od miasta i turystycznej atrakcji...

Krasin slimakiZgodnie z pismem Burmistrza Pasłęka w rejonie Kanału Elbląskiego, w sąsiedztwie zabytkowych pochylni, zakłada się koncentrację zagospodarowania turystycznego, wnioskować można o zamiar realizacji zabudowy jednorodzinnej lub zagrodowej. Poznaj naszą wieś Krasin - PDF do pobrania. 

Kanał Elbląski co roku przyciąga tysiące odwiedzających, za kilka miesięcy rozpocznie się na nim kolejny sezon turystyczny - obiekt jest wpisany na listę zabytków techniki (1978 r.) i pomników historii (2011 r.) - jest jedynym czynnym takim obiektem na świecie.

W sezonie letnim chętnie w rejsach statkami po Kanale uczestniczą tysiące turystów, którzy mogą podziwiać piękne widoki systemu pochylni, które sprawiają, że statek „płynie” po trawie.

Obecnie trwa ostatnia procedura wpisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zainwestuj w przyszłość!

Krasin posiadłość zarys

Zainwestuj w przyszłość w zgodzie z naturą i połącz cisze w niedalekiej odległości od miasta i turystycznej atrakcji...

Wartość nieruchomości Krasin, znajdującej się parę minut drogi od Kanału Elbląskiego - została oszacowana (operator szacunkowy do wglądu - 2014r.) na 1,8 mln zł, ale bez obiektów nr 5,6. Przez ten cały czas inwestowaliśmy, większość obiektów zakończyliśmy budowę w 2018 rok. Modernizacja i rozbudowa obiektu nr 1 pod ubojnię i przetwórnie sektora akwakultury - odbiór 2016r. - (zezwolenie eksportowe UE). Zgłoszenie, produkcja kosmetyków HACCP 2019r. Natomiast doszedł jeszcze punkt gastronomiczny w 2017r. pod turystów Kanału Elbląskiego.

Przy obecnie wypracowanym i kultowym już koncepcie, oferujemy pomoc, pełne know how, strony www, social media, google maps.

Operator szacunkowy, opis poszczególnych obiektów i wszelkie pozwolenia i certyfikaty na produkcję - przetwórstwo HoReCa i gastronomię do wglądu. Budynki mają wyposażone biura i hale (meble), dodatkowe wiaty, kotłownia OC (ogrzewanie podłogowe) i piec na ropę. Kamery online zewnętrzne i wewnętrzne, alarm, ochrona.

Obecnie wyceniamy naszą posiadłość na 2,3 mln zł. W skład nieruchomości wchodzą następujące budynki gospodarcze: *Więcej zdjeć...

  • Ogrodzona działka (brama na pilota  - szeroka na tira, autobus) 1,8422 ha, zabudowana jest budynkiem produkcyjno - magazynowo - biurowym, powierzchnia zabudowy ok. 360 m2 -  hale wyposażone (agregaty - chłodnie, mroźnie - powiadomienia sms, meble i kilka urządzeń + dodatkowe pomieszczenie z kominem na wędzarnie przemysłową). Obiekt przystosowany i odebrany przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii pod przetwórnię i ubojnię sektora akwakultury z eksportem UE w systemie HACCP. 
  • Budynek magazynowy z chłodnią (b. duży agregat - automat z grzałkami grzewczymi na mróz i automatyczną wentylacją, powiadomienia sms) -  powierzchnia zabudowy 130,49 m2.
  • Budynek gospodarczy - zgłoszona i prowadzona działalność gastronomiczna Rolniczy Handel Detaliczny 35 m2 + kuchnia i socjal * latem ogródek letni.
  • Magazyn - własna hydrofornia 24 m2 z automatycznym systemem zraszania ok. 1 h działki.
  • Budynek magazyn z wiatą drewnianą z impregnowanego drewna sosnowego, kryty blachodachówką. Możliwość przerobienia na nocleg. Możliwość wykorzystania na gastronomię lub po przeróbce na noclegi. Blisko staw. powierzchnia zabudowy 373,59 m2
  • Hala magazynowa "łukowa" z posadzką (woda, kanalizacja, przenośne ogrzewanie, automat na zraszanie - światło - wentylacje, biuro, pomieszczenia socjalne) - powierzchnia zabudowy 298,47 m2.
  • Budynek szklarnia + magazyn + mała stajnia z wybiegiem, kryty blachą, (automat - system zraszania) powierzchnia zabudowy 808,76 m2.
 
 
To tylko pomysł z idealną lokalizacją i gotową halą pod przetwórstwo, duże magazyny i chłodnie do wykorzystania na dowolny biznes. Idealna lokalizacja przy trasie S7 od strony Pasłęka. Posiadłość Krasin. Zainwestuj w Krainę Ślimaka - atrakcję turystyczno- gastronomiczno podziwianą przez wielu turystów krajowych i zagranicznych.

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_12_28_posiadłość_Krasin_Bistro_Ślimaka.jpgPołożenie działki i wielkość obiektu daje przyszłemu inwestorowi duże możliwości rozwojowe pod kątem turystycznym i produkcyjnym. Posiadłość znajduje się w bliskiej odległości (ok. 7 minut drogi) od jedynej atrakcji turystycznej na świecie na Warmii i Mazurach Zachodnich, gdzie sezonowo odwiedza atrakcję ok. 200 tys. turystów, w tym zakresie są podpisane umowy na współpracę z żeglugą lądową i wymianę turystów - rejsy Statkiem po Trawie.

Od strony wykorzystania obiektów pod kątem produkcyjnym, bliskie położenie trasy szybkiego ruchu S7 (ok. 7 minut drogi) daje doskonałe możliwości logistyczne. Więcej informacji?  Zapytaj nas tutaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

________
Foto: Bartosz Rybaczewski i portal Elbląg z drona.

 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie