Kraina Ślimaka

Grzegorz Skalmowski Pan SlimakNa 100% ZAKOCHASZ się w „Krainie Ślimaka” Czy można pokochać ślimaki z polskiej hodowli ? Zdecydowanie TAK!... i to z uśmiechem na twarzy. Na 100 osób... aż 95% robi sobie zdjęcie. Nie zapomnij, bo to Twoja przygoda wakacyjna! Moja wizytówka w Krainie Ślimaka https://www.krainieslimaka.pl/

Przedstawiam Państwu ostatnią dumę i potwierdzenie mojej 20 letniej pracy ze ślimakami. Taka moja Kraina Ślimaka, a wszystko zaczęło się od kupna domu na wsi koło Pasłęka w 2003 roku! Po tylu latach stało się! To jest chyba jedyne mięso tak kontrowersyjne, że to nie jest kwestia tego, czy je polubisz, czy nie, bo nie będziesz go jeść codziennie. Ale na pewno chcesz raz w życiu spróbować!

Co oferuję i gdzie zjeść ślimaki przyrządzane z pasją i smakiem od 20 lat?

Zapraszamy sezonowo od 1 lipca do końca września. Słynne Bistro Ślimaka od 3 lat jest przy Hoteliku 51 w mieście Pasłęk. Warto połączyć nocleg z degustacją i krótką prelekcją, którą Wam zaserwuję :)

Produkt Tradycyjny ślimaki nadziewaneNa mój wniosek i marki Snails Garden by Grzegorz Skalmowski - ślimaki znalazły się na prestiżowej liście Produktów Tradycyjnych Warmii i Mazur! 

Dołącz do nas! Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2022 z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa⚘

KobietySukcesuWarmiiiMazur2022zkosmetykamiSnailsGardensluzslimaka