"Ostre Cięcie" ...spotkali się na Szlaku Ślimaka

Ostre Ciecie muzuem slimakaJak już zapewne wiecie, wczoraj był program Ostre Cięcie w Pasłęku. Do nas Panowie zajechali na chwilę, zobaczyć nasze ślimaki. Panowie Tomasz Schmidt  i Andrzej Wierzbicki wpadli do nas na wyścigi ślimaków. Mamy parę ujęć z tej wizyty, a na dowód.. zrzut z TTV :) Ba, być w jednym odcinku z Joanna Jedrzejczyk ..marzenie!

Światowy Dzień Ślimaka, przypada na 24 maja, czyli datę naszego startu! Żywe Muzeum "Szlak Ślimaka" to nasz pomysł, na Ekomuzeum, ale tak naprawdę - atrakcja turystyczna, w której znajdziesz wiele gatunków ślimaka, również ze świata. Jesteśmy certyfikowanymi członkami sieci Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego. Przyjazd do nas gwarantuje niezapomnianą podróż o historii ślimaka.

Zywe Muzeum SlimakaZaczniemy od pokazu kilkunastu gatunków ślimaka, występujących w Polsce, ale i na świecie. Poznacie największego "Ślimaka Olbrzyma", który nie mieści się na dłoni, a pochodzi z Zanzibaru. Zapędzimy ślimaki do wyścigów, kibicując wybranemu okrzykami! Każdy wygrany, czyli "poganiacz ślimaków” otrzyma nagrodę. Czy padnie rekord świata? 

Podczas wizytacji w Żywym Muzeum Ślimaka, pilot wycieczki uruchomi "Ślimakowy deszcz", gdzie każdy zaopatrzony w parasolki, będzie mógł poczuć się jak ślimaki, wszak woda to ich żywioł. W trakcie całej podróży po farmie ślimaków, gościom towarzyszyć będzie komentarz pilota muzeum. Na farmie jest możliwość skorzystania z posiłku, ciepłych i zimnych napojów z Bistro Ślimaka.

Ostre Ciecie Szlak Slimaka

Informacje dodatkowe: na terenie SNAILS GARDEN jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów, istnieje możliwość wykupienia obiadu*.

Dziękujemy za odwiedziny!
Spotkajmy się na Szlak'u Ślimaka... 

Pełne informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 660 512 199

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy https://kremslimaka.pl/


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie