Amerykańska telewizja odwiedziła Krasin | wideo

FlavorOfPolandKochani! Pamiętacie odwiedziny telewizji amerykańskiej w Polsce? Otóż, właśnie ruszyła ich strona, a na niej znajdziecie przepis na PSTRĄGA W ŚMIETANIE z naszym białym kawiorem czyli Perły Afrodyty z Krasina w USA! Tu jest zapowiedź filmowa, zobaczcie jak nas widzą kulinarnie link.  

Tym czasem tak napisali na swoim Fanpage, a my ze swojej strony dziękujemy Flavor of Poland za odwiedziny, to była wspaniała kulinarna podróż, choć nie tylko. Już nie możemy się doczekać odcinka z  Warmii i Mazur, czyli ryby, raki i...ślimaki z Krasina!


"Zapraszamy do odwiedzenia strony www.flavorofpoland.com, aby zobaczyć podgląd odcinków, uzyskać nasze przepisy i dowiedzieć się więcej o #Polsce! W tym miejscu możesz także sprawdzić listę amerykańskich kanałów telewizji publicznej emitujących program! Pojawiają się na ruchomym szarym pasku u dołu strony głównej. Wielu z was wyraziło chęć zaplanowania programu dla swoich stacji. Inforomujemy, że współpracujemy z naszymi partnerami w APT / PBS, aby nadać program w USA. Jeśli jeszcze nie widziałeś swojego miasta, województwa i stacji, nie zwlekaj! Jest bardzo duża szansa, że nadejdzie wkrótce! W międzyczasie odwiedź stronę flavofpoland.com, aby dowiedzieć się więcej o programie i naszym pięknym kraju. Zapowiedzi i przepisy na pierwsze 6 odcinków są dostępne, a pozostałe 7 zostaną wkrótce opublikowane!"

Miłego przeglądania!

____________

Foto: zrzut strona www.flavorofpoland.com

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie