snailsgardenKochani, w dniu wczorajszym, mieliśmy przyjemność uczetniczyć jako marka #SnailsGardenPrestige na Dniach Elbląga, nasze kosmetyki ze śluzem ślimaka cieszyły się ogromną popularnością. Kupując 1, drugi był całkiem za darmo. Chcemy nadal utrzymać tę PROMOCJĘ dla Państwa, ale już online. Zapraszamy na zakupy i dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska.
👉🐌❤️ https://kremslimaka.pl/sklep/
Zespół #SnailsGarden
Dorota i Grzegorz


 xBez-nazwy-flarelogo-pmz63s5aruerpe6sjz4ue6gn4zugju50mvwa83iru8.jpg.pagespeed.ic.OP9Iibqif2.webpZ ostatniej chwili! Pytacie nas, czy można wybrać drugi krem GRATIS, ale np na noc ❓ Tak, ale przy zamówieniu, prosimy w notatkach przy koszyku, zaznaczyć który krem ma być dodatkowy nieodpłatnie.
* do wyboru krem ze śluzem ślimaka Na DZIEŃ i Na NOC

Kobiety Sukcesu warmia mazury Snails GardenTo była Gala dobrych emocji i wzniosłego przesłania w czasach zamętu. Final 24. Gali kobiet Sukcesu Warmii i Mazur, która odbyła się 8 marca w Biskupcu. Był to dzień solidarności z kobietami Ukrainy i kobietami innych krajów zagrożonych działaniami wojennymi.

Gratulujemy wszystkim wspaniałym Paniom i dziękujemy za możliwość przedstawienia po raz kolejny naszych kosmetyków ze śluzem ślimaka prosto od Snails Garden Natura - farma ślimaków Warmia Mazury.

Zapraszamy również do naszego sklepu online www.kremslimaka.pl

Ta Gala zapisze się szczególnie w pamięci laureatek i zebranej publiczności. W Dniu Kobiet panie z Warmii i Mazur na wiele sposobów definiowały pojęcie sukcesu. Podsumowując, można powiedzieć, że sukces to życie i praca z pasją, ale też poczucie bycia potrzebnym dla innych i działania na ich rzecz. Głos się łamał wiele razy. To spotkanie było wszystkim potrzebne. Wyszliśmy z niego silniejsi.

  

Kobiety Sukcesu Snails GardenTrwają ostatnie przygotowania do 24. Gali Kobiet Sukcesu.
W tym roku odbędzie się ona w geście solidarności z kobietami Ukrainy i wszystkich innych krajów zagrożonych działaniami wojennymi 🇺🇦 Dumni jesteśmy, że jako marka #SnailsGarden i nasze wyjątkowe kosmetyki ze śluzem ślimaka, zagoszczą na gali Złotej Dziesiątki Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur.
__________
Grzegorz Skalmowski
Krem ślimaka - Snails Garden Prestige 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2022 z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa⚘

KobietySukcesuWarmiiiMazur2022zkosmetykamiSnailsGardensluzslimaka