Długi weekend sierpniowy z ... Bistro Ślimaka!

Bistro Slimaka zapraszaDługi weekend sierpniowy 2019 to doskonała okazja, aby wypocząć na wsi, przy niesamowitym menu. Wiele osób w tym terminie decyduje się na wypad za miasto lub nad wodę, u nas znajdziesz jedno i drugie. Warto sprawdzić jakie mamy dla Was atrakcje kulinarne. Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie... serwujemy ślimaki śródziemnomorskie z własnej BIO hodowli, ryby: dorsza w zupie i szlachetne z kawiorem, a także raki z ciepłej Hiszpanii!

Bistro Ślimaka

Nasze 10 letnie doświadczenie w gastronomii i ponad 15 letnie przy hodowli ślimaków, zaowocowało nowościami na rynku polskim. Dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Muszle nadziewane, podajemy w specjalnym glinianym naczyniu, a do muszli dodajemy wykałaczki, tak jak w Hiszpanii. Inne potrawy serwujemy na talerzach ekologicznych z roślin nie z plastyku - 100% trzcina cukrowa lub papier!

 

 

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie