Dołącz do największego na świecie polowania na skarby. Geocaching - co to jest?

geocachingHello ? zastanawiasz się.. gdzie się wybrać po pracy, w weekend a może masz już urlop? Szukasz celu wyprawy, przecież nie pojedziesz bez celu ? Mamy coś dla Ciebie i dla całej rodziny. Dołącz do największego na świecie polowania na skarby. Geocaching - co to jest i na czym polega?

Czy to w domu, czy na urlopie, wakacyjny czas możesz urozmaicić zabawą w #geocaching poszukiwanie skarbów ukrytych przez innych uczestników gry. Twoim przewodnikiem będzie smartfon.

3 kroki do rozpoczęcia przygody

1. Utwórz konto
Stwórz konto online lub w oficjalnej aplikacji Geocaching.com, żeby zobaczyć mapę wszystkich skrytek w pobliżu.

2. Znajdź skrytkę
Użyj aplikacji, aby przejść do skrytki w pobliżu. Nie zapomnij zabrać ze sobą czegoś do pisania!

3. Podziel się swoją przygodą

Kiedy już znajdziesz skrytkę, zostaw swój podpis z datą, a następnie ukryj skrytkę tak, jak ją znalazłeś, a później podziel się swoją przygodą na stronie.

Ukryta przez innych uczestników zabawy skrzynka (tzw. kesz) to zabezpieczony przed wilgocią pojemnik, w którym zamknięty jest dziennik odwiedzin. Niektóre skrytki zawierają też fanty, czyli upominki dla znalazcy. Jeśli podejmujesz fant ze skrytki, pozostaw w zamian coś od siebie.

Geocaching w Polsce ma dobrze zorganizowaną społeczność skupioną wokół kilku serwisów internetowych. www.geocaching.com to portal międzynarodowy, którego część funkcjonalności (np. aplikacja mobilna)

Bawiąc, uczy

Twórcy skrzynek dbają o to, aby ich lokalizacja była atrakcyjna dla szukających. W mieście czy na wsi kesz (skrytka) często ukryty jest w miejscach o ciekawej historii...

Kraina Kanału Elbląskiego:
1. Skrytka w Krasinie

2. Skrytka na Kanale Elbląskim

 

______

*opis i foto: pcformat.pl

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2022 z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa⚘

KobietySukcesuWarmiiiMazur2022zkosmetykamiSnailsGardensluzslimaka