Posiadłość Krasin w amerykańskiej telewizji publicznej | Flavor of Poland

Flavor of Poland Snails GardenNiedziela 9 lutego, debiut w amerykańskiej telewizji publicznej. Dla marki Snails Garden  - regionu Warmii i Mazur zachodnich, ogromne wyróżnienie i zwieńczenie 17 letniej pracy. Seria 13 odcinków “Flavor of Poland" to schemat typu “culinary travel”

Pierwszy raz w historii będzie miał szansę dotrzeć do 300 mln. Amerykanów! Mowa w nim również o historii, kulturze i zabytkach i przepięknych tradycjach! Dla osób, które nie mogą obejrzeć pełnych odcinków zapraszamy na stronę flavorofpoland.com, tam znajdują się zwiastuny. Artykuł promujący  w PBS "SMAK POLSKI" Województwo warmińsko-mazurskie. Odcinek 5 | 27m. 

"Region warmińsko-mazurski szczyci się wiekowymi lasami, tysiącami jezior i rzek oraz licznymi stadninami koni. Aleksandra zwiedza stolicę Olsztyna, przepływa jeziora, aby skosztować regionalnych potraw w restauracjach nad jeziorem i odwiedza jedną z największych ferm ślimaków w Polsce, położoną we wsi Krasin" - PBS - korporacja założona w 1969 r., której członkami są publiczne stacje telewizyjne, ponad 330 stacji członkowskich w Ameryce. 

Flavour of Poland to nowy kulinarny serial podróżniczy, który przybliży amerykańskich widzów telewizyjnych do POLSKI. Będący koprodukcją między WTTW (wiodącą publiczną siecią telewizyjną w Chicago) a Independent Film Factory, serial będzie pierwszą serią w historii amerykańskiej telewizji, która skupi się wyłącznie na Polsce i jej dziedzictwie kulinarnym.

Smak Polski będzie mile widzianym dodatkiem do szeregu bardzo popularnych programów kulinarnych w amerykańskiej telewizji publicznej. Będzie to pierwsza prezentacja polskiej kuchni ugruntowanej i rosnącej rzeszy entuzjastów jedzenia i gotowania, dołączająca do innych wysoko ocenianych programów na APT / PBS, w tym: Lidia's Italy in America, Mexico: One Plate at A Time with Rick Bayless, Made w Hiszpanii z Jose Andres, New ScandinavianCooking, Martin Yan's Hidden China i nie tylko.

Smak Polski przybliży Amerykanów do sztuki gotowania polskich potraw z różnych miejsc w Polsce i ze wszystkich dziedzin życia. Widzowie będą śledzić prowadzącą, Aleksandrę August, podczas podróży do Polski, aby odkryć piękno i smaki jej polskiego dziedzictwa. Każdy odcinek odwiedzi inny region Polski, w którym widzowie poznają lokalną historię i kulturę, odkryją sekrety rzemieślniczych produktów spożywczych w okolicy, a następnie podążą za Aleksandrą z powrotem do kuchni, aby dowiedzieć się, jak odtworzyć regionalne potrawy w domu.

Flavour of Poland jest już w amerykańskich kanałach telewizji publicznej od stycznia 2020 roku. Bądź na bieżąco!

Foto: Fanpage "Flavor of Poland"

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie