Telewizja USA na farmie ślimaków! Tego jeszcze w Polsce nie było!

Flavor of Poland SnailsGardenHello, tak było dzisiaj u nas! Nagrywany był program dla publicznej telewizji w USA ! Wyobraźcie sobie, że to pierwszy raz w historii Polski. Dziękujemy, że wybraliście nas na swoim szlaku kulinarnym. To dla nas duma i ogromne wyróżnienie. Flavor of Poland („Smak Polski”) - Aleksandra August i Mariola Piłat Skalmowska - Ekofarma "Snails Garden"

Flavor of Poland to nowa kulinarna seria podróży, która przybliży amerykańskich widzów do Polski. Będzie to koprodukcja między WTTW (wiodącą siecią telewizji publicznej w Chicago) a Niezależną Fabryką Filmową - pierwsza seria w historii amerykańskiej telewizji skupiająca się wyłącznie na Polsce i jej dziedzictwie kulinarnym.

Flavor of Poland BistroSlimakaFlavour of Poland będzie mile widzianym dodatkiem do szeregu bardzo popularnych programów kulinarnych w amerykańskiej telewizji publicznej. Będzie on pierwszym, który wprowadzi polską kuchnię do uznanej i rozwijającej się grupy entuzjastów jedzenia i gotowania, dołączając do innych wysoko ocenianych koncertów w APT / PBS, do których należą: Lidia's Italy in America, Mexico: One Plate at a Time with Rick Bayless, Made w Hiszpanii z Jose Andres, New ScandinavianCooking, Hidden China Martina Yana i wiele innych.

Flavor of Poland przybliży Amerykanom sztukę gotowania polskich potraw z różnych miejsc w Polsce i ze wszystkich środowisk. Widzowie będą śledzić gospodarza, Aleksandrę August, podróżując do Polski, aby odkryć piękno i smaki swojego polskiego dziedzictwa.

Flavor of Poland slimaki polskieKażdy odcinek odwiedzi inny region Polski, gdzie widzowie poznają lokalną historię i kulturę, odkryją tajemnice rzemieślniczych produktów żywnościowych w okolicy, a następnie pójdą za Aleksandrą z powrotem do kuchni, aby dowiedzieć się, jak odtworzyć regionalne potrawy w domu.

Flavor of Poland jest obecnie w produkcji i będzie miał premierę w amerykańskich kanałach telewizji publicznej jesienią 2019 roku. Szukajcie naszych ślimaków Snails Garden Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie