Wursty kielbasa slimakaCHYBA ZWARIOWALIŚMY!!! Taka sytuacja u nas na sali - Anetka spiesznie donosi, że ten cały zestaw, tylko 98 zł polskie ! KOSZTUJE !
Bądźcie z nami, nikt nie pożałuje ;)

Na foto: 
✔ 2 x Burger z mięsem ślimaka 50% + 50% wołowinka ~ 62 zł dla 2 osób i do tego 2 x frytki GRATIS!
✔ Wurst Ciabatta z kiełbaskami z grilla, jedna parzona z wieprzowinki i mięska ślimaka, druga podwędzana z mięskiem ślimaka i wieprzowinka ~ 36 zł i frytki GRATIS!

Zapraszamy do Amore Mio pizza grill link Facebook 
#PanŚlimak #WurstCiabatta #burger
#NoweSmakiElblag #pasja #smak #Streetfood

 
Pizzeria amore mioGrupa Amore Mio to restauracje cieszące się wyjątkowym uznaniem wśród elblążan i odwiedzających nasze miasto turystów. Być w Amore Mio (co oznacza Moja Miłość) to gwarancja zakochania się od pierwszego kęsa pizzy czy innego dania.
Jeśli do tego wjeżdżają tak wyjątkowe promocje to miłość do Amore Mio zwiększa się jeszcze bardziej.
 
Bogaty Region - Elbląg 😍 dziękujemy!
 
 

Dziennik Elblaski Pan SlimakŚlimaki są u mnie wszędzie — nawet tatuaż mam w kształcie muszli ślimaka. Są tu też dwa rogi — oznaczają wolność. Nazywam to znakiem ślimaka — Grzegorz Skalmowski opowiada o swoim życiu, które zdefiniowały mięczaki. — Pasja to podstawa do wszystkiego. Bez pasji to by się nie udało. Myślę, że bym to rzucił i poszedł do łatwiejszej pracy. Podałem już tysiące ślimaków, a wciąż stoję w ukryciu i przyglądam się ludziom, jak robią zdjęcie i konsumują. Dalej mnie to zachwyca. To jest coś niesamowitego.

— Czemu właśnie ślimaki?
O tym dowiecie się z najnowszego wydania Dziennika Elbląskiego 
 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa ⚘ SKLEP online 24 H  - https://kremslimaka.pl/sklep/