Rezerwacje grupowe

 Grzegorz Skalmowski - Pan Ślimak poleca! 

Pan Ślimak Grzegorz SkalmowskiPragnę z dumą poinformować, że w sezonie 2021 spotkacie nas w w Hoteliku 51 w Pasłęku pod nazwą lokalną Bistro Ślimaka, kilka minut drogi od strasy S7 i Pochylni Buczyniec, prosto z rejsu Statkiem po trawie...
 
Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Mam nadzieje, że te dwa miejsca na kulinarnej mapie Polski, takim już są w Państwa sercach, a jak jeszcze nie -  to tylko kwestia czasu :)
 
 Zapraszam koniecznie na degustację ŚLIMAKÓW lokalnych!

Tym czasem polecam krótką zapowiedź filmu "Ślimaki" - szkoły Andrzeja Wajdy, który zdobył wiele nagród na całym świecie i był nagrywany na naszej farmię ślimaków Snails Garden. 


Na foto: Farma ślimaków Snails Garden
Kraina ŚlimakaBistro ŚlimakaSkalmowski Pan Ślimakpan slimak menu 

 

 

 

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie