Rezerwacje grupowe

 

c_155_145_16777215_00_images_news_2019_08_02_zagroda-edukacyjna-Snails_Garden.jpgPragniemy z dumą poinformować, że farma ślimaków Snails Garden spełniła wszystkie formalne wymogi i została przyjęta w szeregi Sieci Zagród Edukacyjnych jako pionierskiej inicjatywy w zakresie rozwoju rolnictwa społecznego w Polsce. Zapraszamy na degustację ŚLIMAKÓW lokalnych! Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Jednym z tradycyjnych przysmaków naszego regionu są ślimaki nadziewane. My cofnęliśmy się w czasie o dokładnie 127 lat, aby uzyskać odpowiednią wiedzę i recepturę.
 
 Kochani, na pewno po przeczytaniu tego tekstu do końca, będziecie trochę zaskoczeni, ale
takie są fakty, mamy na to dowody i mamy z czego być dumni ;)
 

Wiecie, że na naszej farmie ślimaków nagrywany był film "Ślimaki" - szkoły Andrzeja Wajdy, który zdobył wiele nagród na całym świecie! O tajnikach ślimaczanego świata opowiada ekspert, pan Grzegorz znany jako "Król Ślimaków". 

Kraina ŚlimakaBistro ŚlimakaKrasin stawc_155_145_16777215_00_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgc_155_145_16777215_00_images_news_2020_02_13_Produkt_Tradycyjny_ślimaki_nadziewane.jpgkraina slimakaStatkiem po trawie Hotelik51Hotelik 51

slimaki nadziewane bistroslimaki nadziewane

snajki

 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie