Rezerwacje grupowe

 Grzegorz Skalmowski - Pan Ślimak na Warmii!

PanSlimka na Warmii
Kochani, w gronie swoich znajomych, mam przedstawicieli biur turystycznych i organizatorów turystyki (touroperatorów). Wiem także z doświadczenia, że teraz jest czas na organizację wydatków i planów wycieczek na sezon 2024.

W związku z powyższym, pragnę zaoferować jak co roku, grupą autokarowym, wspaniałą przygodę kulinarną w jeszcze lepszym wspaniałym miejscu. Dosłownie stworzonym na taką przygodę. Oferujemy degustację naszego lokalnego produktu, jakim są ślimaki, wpisane na Ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych Warmii i Mazur, a konkretnie w tym przypadku Warmii.
 
KrainaSlimaka JarzebinowyCzemu, czemu zapytacie ❓
Jak możecie się przekonać, #ślimak zadbał o to, żeby wypoczynek w jego Krainie był tak wszechstronny, jak tylko to możliwe. 
Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego miejsca, gdzie Slow Life staje się rzeczywistością.
 
Jarzębinowy Resort & Spa, położony w zacisznym miejscu na warmińskiej wsi, to idealne miejsce na ucieczkę od pędu codziennego życia i znalezienie równowagi pomiędzy światem zewnętrznym a własnymi potrzebami.
 
Zaplanujcie rejs statkiem lub rowerem wodnym po Zalewie Wiślanym 🛳️ i potem na ... ślimaki ☘️To zaledwie po 6 minutach drogi i będziesz w innym świecie ☘️ Zaplanujcie już wyjazd do jedynego takiego miejsca w Polsce, a przy okazji odwiedzając nasz wspaniały Frombork 🌠 i planetarium. *patrz na mapce
 
c_162_145_16777215_00_images_news_2023_11_22_Jarzebinowy.jpg🌳 Odkryj harmonię w Jarzębinowym Resort & Spa - Twoim miejscu spokoju na warmińskiej wsi! 🌳
Stępień 3C, 14-500 Braniewo
Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Tym czasem polecam krótką zapowiedź filmu "Ślimaki" - szkoły Andrzeja Wajdy, który zdobył wiele nagród na całym świecie i był nagrywany na naszej farmię ślimaków Snails Garden. Polecamy również nasze kosmetyki, jako nowość!

 

Piękno płynące wprost z natury. Kremy, balsamy i serum do pielęgnacji skóry SnailsGarden® to idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie najwyższą jakość składników pochodzących z naszych rodzinnych farm ślimaków. Nie sposób doszukiwać się w nich sztucznych wypełniaczy lub szkodliwych składników, co potwierdzają certyfikaty EKO.

___________________
https://kremslimaka.pl/sklep/Na foto: Farma ślimaków Snails Garden i Jarzębinowym Resort & Spa
 301633724 5471190739661566 1254200935605166219 n  EkoFarma Snails Garden Bistro Slimaka Krasin posiadłość z góry Kopia   
Jarzebinowy Stepien Jarzebinowy basen Jarzebinowy SPA 
JarzebinowySPA Jarzebinowy nocleg ilove w m Bistro Slimaka