Hotelik 51 & Pasłęk

         

Grzegorz Skalmowski

                  Kucharz Roku powiatu elbląskiego

Pan Ślimak poleca i zaprasza na szlak kulinarny do Bistro Ślimaka,  przy Hoteliku 51 w Pasłęku 

Czynne sezonowo, zapraszamy na pożegnanie sezonu w Bistro Ślimaka

24-25 wrzesień 12:00- 16:00

Link do wydarzenia Facebook 

Zapraszam WAS osobiście na ślimaki śródziemnomorskie, pochodzące z POLSKICH hodowli, hodowane ściśle według mojej technologii, bez użycia pasz z GMO. Mięso natomiast jest min. 3 m-ce mrożone, aby skruszało, tak jak dziczyzna. Tylko u nas sezonowo w Bistro Ślimaka w Pasłęku - NOWE MIEJSCE  w Hotelik 51 na ulicy Westerplatte 51 a w Pasłęku.

Google Maps  - dojazd do nas z trasy S7 GDAŃSK - WARSZAWA 5 MINUT DROGI...

 

*Na miejscu jest sezonowy sklepik, a także online www.kremslimaka.pl z kremami ze śluzem ślimaka, patrz film u dołu strony.    

                  

Tym czasem najnowsze wpisy i foto znajdziecie na naszych profilach Instagram i Facebook. Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Jednym z tradycyjnych przysmaków regionu są nadziewane ślimaki i tego się trzymajmy! :) Menu które jest w Bistro Ślimaka, zobaczycie tutaj ...

 Kraina Ślimaka by Grzegorz Skalmowski

 
 

Piękno płynące wprost z natury. Kremy, balsamy i serum do pielęgnacji skóry SnailsGarden® to idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie najwyższą jakość składników pochodzących z naszych rodzinnych farm ślimaków. Nie sposób doszukiwać się w nich sztucznych wypełniaczy lub szkodliwych składników, co potwierdzają certyfikaty EKO.
___________________
https://kremslimaka.pl/sklep/

 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2022 z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa⚘

KobietySukcesuWarmiiiMazur2022zkosmetykamiSnailsGardensluzslimaka