Hotelik 51 & Pasłęk

 

FBAktualne informacje na Facebook. Bistro Ślimaka jest tutaj :)

Cały rok z Wami! Pewnie zapytacie czemu tym razem jesteśmy tutaj w Hotelik 51 w Pasłęku? Adres: Bohaterów Westerplatte 51a, 14-400 Pasłęk. To bardzo proste, to lokalna współpraca, a ze względów bezpieczeństwa w obecnych czasach, farma ślimaków Snails Garden dla turystów jest zamknięta do odwołania.


Więc.. starczy tego czytania, teraz czas degustowania MENU

PAN ŚLIMAK POLECA!
Polecam i zapraszam na ślimaki nadziewane
Tylko u nas.. receptura sprzed 127 lat. Produkt regionalny Warmia Mazury prosto z rejsu Statkiem po Trawie w (NIE) ślimaczym tempie...

Pan ślimak Grzegorz Skalmowski

Tym czasem najnowsze wpisy i foto znajdziecie na naszych profilach Instagram i Facebook. Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Jednym z tradycyjnych przysmaków regionu są nadziewane ślimaki.

Hotelik 51

 

Restauracja Hotelik 51 Pasłęk

sala bankietowa Hotelik 51

 

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie