Pan Ślimak & Amore Mio pizza & grill - ELBLĄG

         

Grzegorz Skalmowski

                 

Kucharz Roku powiatu elbląskiego

Pan Ślimak - dawne Bistro Ślimaka Pasłęk - poleca i zaprasza - tym razem całorocznie na ślimaki do Elbląga w Amore Mio pizza & grill w samym sercu Starego Miasta.

82-300 Elbląg, ulica: Stare Miasto 66

czynne codziennie

od 12:00 do 22:00


Nowe menu w Elblągu, oprócz pizzy ze ślimakami, znajdziecie także burgera ze ślimakami, czyli 50 % mięsa ślimaka śródziemnomorskiego od #PanŚlimak i 50 % polskiej wołowiny.

Cena 42 zł dwie sztuki! - do tego frytki domowe!

sprawdź nasze menu tutaj Nowe Smaki w Elblągu...

BURGER #PANŚLIMAK 

burgery Pana Slimaka

Zapraszam WAS osobiście na ślimaki śródziemnomorskie, pochodzące z POLSKICH hodowli, hodowane ściśle według mojej technologii, bez użycia pasz z GMO. Mięso natomiast jest min. 3 m-ce mrożone, aby skruszało, tak jak dziczyzna. Tylko u nas w ELBLĄGU.

                  

Tym czasem najnowsze wpisy i foto znajdziecie na naszych profilach Instagram i Facebook. Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Jednym z tradycyjnych przysmaków regionu są nadziewane ślimaki i tego się trzymajmy! :) Menu zobaczycie tutaj ...

 Kraina Ślimaka by Grzegorz Skalmowski 

*Na miejscu jest sezonowy sklepik, a także online www.kremslimaka.pl z kremami ze śluzem ślimaka, patrz film u dołu strony. 

 
 

Piękno płynące wprost z natury. Kremy, balsamy i serum do pielęgnacji skóry SnailsGarden® to idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie najwyższą jakość składników pochodzących z naszych rodzinnych farm ślimaków. Nie sposób doszukiwać się w nich sztucznych wypełniaczy lub szkodliwych składników, co potwierdzają certyfikaty EKO.
___________________
https://kremslimaka.pl/sklep/

 

Nasza duma!

Wyróżnienie naszej marki! Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur z kosmetykami SnailsGarden ze śluzem ślimaka.
Uroda, odwaga, charyzma, ma swoje prawa ⚘ SKLEP online 24 H  - https://kremslimaka.pl/sklep/