Garaż dla rowerów, wyścigi ślimaków. Turystyka jakiej nie znacie!

awards announcements Bistro SlimakaTurystyka kulinarna, jako jeden z ważniejszych segmentów turystyki, w ostatnich latach rozwija się dynamicznie. Coraz więcej turystów jest zainteresowanych poznawaniem kuchni i tradycji kulinarnych Warmii i Mazur, próbując charakterystycznych produktów ze ślimaków mazurskich, zaliczanych do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Europy.

Turystyka kulinarna powinna być unikalna i niezapomniana, być doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada:
To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie - World Food Travel Association

Światowe Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej wyróżnia ślimaki z Polski!

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak. Od 2003 roku staramy się łączyć tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością, jaką dla wielu konsumentów w Polsce wciąż jest ślimak na talerzu.

Bistro SlimakaLetnie Bistro Ślimaka
Wstęp Wolny! - Startujemy 27 maja!
Aby ułatwić grupie wybór i orientacje w cenach pamiątek i menu, proponujemy wybór pakietu dla całych rodzin lub wycieczki zorganizowanej. Dla Państwa jest to gwarancja rezerwacji miejsc siedzących i duża zniżka cenowa w naszym letnim Bistro Ślimaka.

PAKIET TURYSTYCZNY ŚLIMAKA
Z PAKIETEM ZAWSZE TANIEJ - PAKIET TURYSTYCZNY - indywidualny i grupowy. Sprawdźcie korzyści ( garaż dla rowerów, wyścigi ślimaków )

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie