ŚWIATOWE STOWARZYSZENIE TURYSTYKI KULINARNEJ & WORLD FOOD TRAVEL ASSOCIATION NA FARMIE ŚLIMAKÓW!

BistroSlimaka SnailsGardenŚwiatowe Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej WORLD FOOD TRAVEL ASSOCIATION OGŁASZA ZWYCIĘZCÓW FOODTREKKING AWARDS 2017
Dla doskonałości w turystyce żywności i napojów

Portland, Oregon USA, 6 kwiecień 2017 - Światowe Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej - World Food Travel Association, wiodący światowy urząd ds. Turystyki żywności i napojów, ogłosiło laureatów swoich nagród Food Trekking Awards 2017 roku za doskonałość w turystyce żywności i napojów. Jednym z laureatów jest Farma Eko Snails Garden, zajmująca się hodowlą ślimaków jadalnych.

Inne niż wszystkie Top 10, lista najlepszych restauracji FoodTrekking Awards, te miejsca są wyjątkowe, ponieważ wypełniają lukę w poszukiwaniu doskonałości w doświadczeniu w wielu kategoriach przemysłu spożywczego i napojów. Żywność i napoje są najszybciej rozwijającym się sektorem podróży, jednym z największych i najbardziej znaczących ekonomicznie branż przemysłu na świecie.

WYKAZ zwycięzców 2017 roku
Zwycięzcy podzieleni są w tym roku na osiem kategorii, które świętują doskonałość w turystyce kulinarnej.

Best Beer Experience
1st Place: Yakima Valley, Washington State, United States VisitYakima.com

Best Food/Beverage Tour Operations (Land)
1st Place: Eating Europe Tours www.eatingeuropetours.com
2nd Place: Traveling Spoon www.travelingspoon.com

Best Food/Beverage Tour Operations (Water)
1st Place: Beercation Cruise BonBeer.com

Best Food Travel Blogger
1st Place: Taste of Adventure Blog by Krystal Hauserman tasteofadventure.net

Best Food Travel Media
1st Place: Laura Reiley tampabay.com/writers/laura-reiley
2nd Place: GLP Films GLPfilms.com

Best Farm or Farmers' Market Experience
1st Place: Ranczo Frontiera seryowcze.pl

2nd Place: Eko Snails Garden SnailsGarden.com

Best Food/Beverage Destination Experience
1st Place: Province of Ontario, Culinary Tourism Alliance OntarioCulinary.com
2nd Place: Experience Grand Rapids experiencegr.com/biteseeing

Food/Beverage Event Experience
1st Place: Whistler's Celebration of Food & Drink WhistlerCornucopia.com
2nd Place: Prince Edward Island Fall Flavours Festival FallFlavours.ca

2017 JUDGES & SELECTION PROCESS
Seven experts in specific fields served as judges for the 2017 Awards:

1. Panna Balazsy (Hungary), Owner, Globalist Kitchen
2. Roberta Garibaldi (Italy), food and wine tourism consultant and coordinator of East Lombardy - European Region of Gastronomy 2017
3. Livio Colapinto (Italy), Owner, Zest of Italy
4. Katarzyna Janiszewska (Poland), Founder, SlowLife.pl
5. Udi Goldschmidt (Israel), culinary tourism consultant to Israel’s tourism industry
6. Brian F Lorge (USA), CCTP, HAAC (USA), Chairman, Certified Ambassador World Food Travel Association; Exec. Dir., American Culinary Federation (MCCA); Fellow, American Academy of Chefs & Les Amis d’Escoffier; Industry Consultant
7. Lawrence Acosta (USA), Owner, Grub Crawl

KRYTERIA I PROCES WYBORU
Zwycięzcy zostali wybrani spośród wszystkich zgłoszonych zgłoszeń. Sędziowie zostali poproszeni o ocenę strategii biznesowej przedsiębiorstwa lub organizacji; Komunikacji marketingowej wspierającej produkt lub firmę; Ogólna reputacja firmy; oraz, w razie potrzeby, indywidualny produkt. Każdy wniosek został poddany przeglądowi przez co najmniej dwóch różnych sędziów. Dla każdej kategorii był zwycięzca pierwszego miejsca i jeden zwycięzca drugiego miejsca. Nie wszystkie kategorie miały zwycięzców drugiego miejsca. Zgłoszenia do kolejnej nagrody 2018 zostaną otwarte w październiku 2017 roku.

LISTA ZWYCIĘZCÓW
Aby zobaczyć listę aktualnych zwycięzców 2017 i 2016 roku, odwiedź stronę http://foodtrekkingawards.org/winners

SPOŁECZEŃSTWO WORLD FOOD TRAVEL ASSOCIATION (WFTA)
Światowe Stowarzyszenie Turystyki Kulinarnej (WFTA) stwarza ekonomiczne możliwości, w których turystykę kulinarną widzimy podczas podróży i w gościnie. Jesteśmy centrum, które wspiera ekonomiczną żywotność interesariuszy branży spożywczej, gastronomicznej i turystycznej.
Bez naszej wyjątkowej żywności i napojów, kulinarnych kultur i lokalnej gościnności, unikalnej wyjątkowości miejsca, które inspirują nas do podróży, nawet największagościnność gospodarzy w domu, będzie niedoceniona.
Jedzenie jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich na całym świecie, niezależnie od miejsca zamieszkania lub podróży. Nasze badania pokazują, że dla 93% podróżnych, turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie.

 

O FARMIE EKO SNAILS GARDEN

Bistro SlimakaBistro Slimaka Snails GardenDzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak. Od 2003 roku staramy się łączyć tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością, jaką dla wielu konsumentów w Polsce wciąż jest ślimak na talerzu.

Europejska Sieć Dziedzictwa Kulinarnego do którego dołączyła farma Eko Snails Garden jako pierwsza w Polsce jest odpowiedzią na "fast food" kulturę i powszechnie dostępne przemysłowe jedzenie.

Odwiedź Mazury Zachodnie, gdzie do Morza Bałtyckiego dzieli nas odległość tylko 60 km, ziemię tysiąca tradycji, smaków i zapachów. Zapraszamy Państwa do złożenia wizyty na farmie ślimaków Eko Snails Garden, gdzie będziecie mogli doznać nowych doświadczeń kulinarnych, smakując ślimaków mazurskich w wersji regionalnej w naszym ,,Bistro Ślimaka’’.

dom slimakaBistro Slimaka SnailsGardenDania ze ślimaków które proponujemy, są przygotowane z produktów ekologicznych i regionalnych, które sami uprawiamy. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie posmakujesz niepowtarzalnych potraw, zrobisz zakupy oraz poczujesz błogi spokój na łonie natury pijąc kawę i kosztując cudownych deserów.

W sercu farmy jest położony dom kształcie ślimaka, którego ściany zostały wykonane z gliny, po której chodziły ślimaki a dach z gontu dębowego. W domu w samej muszli jest możliwość zrobienia zabiegu z użyciem kosmetyków ze śluzem ślimaka pozyskanego na naszej farmie.

Przykładowe menu - kliknij.

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie