Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy

partner biznes snailsgardenWitamy na naszej stronie, jesteśmy rodzinną polską firmą Snails Garden. Poznajcie naszą historię. Nasze pierwsze kroki z gastronomią sięgają lat 90-tych, gdzie na Bulwarze w Elblągu - przy Kanale Elbląskim, uruchomiliśmy odważny projekt (jak na tamte czasy) z food truckiem w tle. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce zapragnęliśmy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także gastronomiczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

Od 2003 roku staramy się łączyć historię z nowoczesnością. Jesteśmy pierwszymi hodowcami ślimaków w Polsce, którzy mieli odwagę, wprowadzić na rynek polski, kosmetyki z naturalnym 100% śluzem ślimaka.

 Nasze zeralizowane projekty w tym zakresie, znajdą Państwo tutaj... 

Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy!

Oferując nasze usługi - zapraszamy do współpracy z zakresu hodowli, gastronomii i kosmetologii.

1. Gastronomia

Firma Eko Snails Garden jest jedyną w Polsce, która po spełnieniu wszelkich wymogów, przystąpiła ze ślimakami do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, reprezentując region "Warmia Mazury i Powiśle". Ślimaki były jadane w Polsce już w 1682 roku. W najstarszej polskiej książce kucharskie "Compendium ferculorum" za czasów Króla Jana III Sobieskiego, znajdziemy więcej przepisów na ślimaki niż wieprzowinę! Natomiast na terenie Warmii i Mazur, ślimakami - rozkoszowali się Biskupi warmińscy.

Zajmujemy się ślimakami z gatunku Cornu aspersum, dawniej Helix aspersa i naszym winniczkiem. Wszystkie ślimaki Snails Garden, zostały nazwane ogólną nazwą "Ślimaki mazurskie" i uzyskały doskonałą opinie klientów, co potwierdzili sami szefowie kuchni nadając naszym ślimakom tytuł: "Najlepszy Produkt dla sektora HoReCa"

  1. Nasze referencje znajdą Państwo pod tym linkiem >>> Jesteśmy Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
  2. Jesteśmy w Bazie Usług Rozwojowych PARP  >>> zapraszamy do współpracy z zakresu hodowli, gastronomii i kosmetologii.

2. Kosmetologia

Kosmetyki Snails Garden zostały stworzone z pasji do pielęgnacji skóry z zastosowaniem naturalnych składników. Nasze kosmetyki projektowane są w oparciu o własne receptury, z wykorzystaniem unikatowego składnika jakim jest naturalny śluz ślimaka.

Śluz ślimaka jest cennym składnikiem aktywnym oraz idealnie zbilansowanym. Zawiera w sobie naturalne składniki, które w większości kosmetyków występują pod postacią składników syntetycznie wytworzonych w laboratoriach.

Przez lata zdobyliśmy rzeszę klientek, które nie wyobrażają sobie już pielęgnacji bez naszych kosmetyków. Kosmetyki Snails Garden są dostępne w wybranych salonach kosmetycznych, gdyż cenimy sobie ich najwyższą jakość i skuteczność działania. Nasze produkty zdobyły certyfikat - "Produkt Warmia Mazury" , który potwierdza ich najwyższą jakość.

Snails Garden – na straży Twojego piękna!

Oferując nasze usługi - zapraszamy do współpracy z zakresu hodowli, gastronomii i kosmetologii.

Kontakt: tel 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy www.KremSlimaka.pl


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie