Ślimaki i ryby głos mają...

slimaki z serem BistroSlimakaOstatni weekend pokazał, że Warmia Mazury ślimakiem stoi. Zapraszamy na sobotę i niedzielę wszystkich smakoszy. Już teraz warto rezerwować stolik w samym sercu ślimaka. Nie oczekujcie wielkiej restauracji, bo nią nie jesteśmy. Jesteśmy rodziną.. która miała odwagę, zrobić coś.. o czym nikt nawet nie pomyślał. Ślimaki to nasza specjalność! Od kremów kosmetycznych ze śluzem ślimaka po kawior biały. Sklep firmowy, hodowla i rodzinne Bistro Ślimaka zapraszają! *ilość miejsc ograniczona.

Polecamy? 
Zestaw konesera dla 2 osób / PLN 79 zł.

  • Ślimaki po burgundzku, podawane w specjalnym naczyniu z bagietką
  • Muszelki nadziewane mięsem ślimaka i niebieskim serem pleśniowym
  • Łosoś na bagietce z białym kawiorem

Zapraszamy do organizacji spotkań firmowych w pysznym wydaniu w #BistroŚlimaka. Szczegóły oferty poznacie kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 660 512 199

Ślimaki i ryby głos mają. Zapraszamy na wydarzenie 20-21 październik!

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie